Kilka słów o nas

Od 1997 roku firma TransStone zdobywała pokaźne doświadczenie i nawiązywała wiele  kontaktów, które procentują do dzisiaj. Dzięki nim możemy oferować naszym klientom szerokie spektrum kamieni dekoracyjnych oraz produktów pokrewnych, które zadowalają najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta zawiera bogaty wybór kamieni naturalnych, m.in. otoczaków, grysów. Oferujemy również różne rodzaje wyrobów z granitu – do aranżacji zewnętrznych (m.in. popularne kostki) oraz do wnętrz (piękne blaty i parapety). Do ogrodów polecamy korę kamienną różnych frakcji. W sprzedaży mamy także węgiel kamienny różnych klas i sortymentów, pochodzący z polskich kopalń.

Kupując u nas macie Państwo 100% pewności, że wspaniały wygląd kamienia utrzyma się przez lata. Wszystkie surowce znajdujące się w naszym asortymencie pochodzą ze sprawdzonych, polskich źródeł. To gwarancja, że otrzymany towar będzie najwyższej jakości.

Oprócz sprzedaży zajmujemy się również doradztwem i pomocą w aranżacji otoczenia. Pomożemy Państwu przy wyborze materiałów, zaproponujemy ciekawe rozwiązania, pokażemy już wykonane projekty. Doradzimy, co warto zastosować we wnętrzu, a co w ogrodzie. Klienci naszej firmy mają również zapewnione usługi transportowe do 25 ton w atrakcyjnych cenach. Realizujemy dostawy zakupionego kamienia na terenie całej Polski.

Jeżeli cenicie sobie Państwo naturalne piękno, estetykę wykończenia wnętrz i ogrodów oraz doskonałą jakość wyrobów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, zaoferujemy fachowe doradztwo.